Üretim ve Karınızı Arttırın

Görsel ve Robotik Çözüm ile

Başarı İçin Üretim Kalitenizi Kontrolü Elinizde Olsun


Ürettiğiniz seri üretimin son ve en önemli aşaması ürünlerin doğru bir şekilde ve kontrolleri sağlanarak üretilmiş olmasıdır. Hitegro yazılımları ile ürettiğiniz her bir ürünün doğru şekilde üretildiğini ve gerekli kontrolün yapıldığını geçmişe dönük bir şekilde belgeleyerek raporlama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kontrolünü sağladığınız ürünlerin üretimi bütçenize, çevrim sürenize, üretim toleransınıza ve yerleşime bağlı olarak siz e birçok farklı çözümler sağlar. Ürünlerinizi robot uygulamalarıyla, dış eksenlerle, 3D görsel kontrolle ve endüstriyel yazılım çözümlerimizle kontrol edebilirsiniz.

Hitegro ile;

  • Ürünlerinizi anlık olarak tam bir şekilde kontrolünü.
  • 100% Kontrol and izlenebilirlik.
  • Yüksek hassasiyetli kontrol etme.
  • • Daha uygun çevrim süreleri kullanarak rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Bizimle daha iyi bir üretim kalitesi ile çözüm odaklı bir süreçte ortak olarak yürümek ister misiniz?

QCheck Scan

Ürününüzü konveyör üzerinde veya tek eksen ile kontrol edebilirsiniz.

QCheck Shot

Tek bir çekim ile her şeyi çok hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Qcheck Ultimate

Kontrol etmeniz gereken karmaşık bir ürününüz varsa, en iyi çözümdür.

QCheck Safe

Kolaboratif robot ile ürünü istediğiniz yerde ve güvenle kontrol edebilirsiniz.

Üretiminizde Kaynak Uygulaması Var İse Kontrol Elinizde Olmalı


Ürettiğiniz ürünlerin üretiminde kaynak uygulaması varsa ve ürünün kaynak noktalarını denetleyemiyorsanız, sizin ve son kullanıcı açısından kötü sonuçlara yol açabilir. Üretimlerde kaynak noktaları görünür bir alandaysa ve görünüm açısından önemliyse yanık ve sıçrama hataları görülür. Kaynaklı üretimlerimizde muhakkak geçmişe ait verileri raporlayın. Detaylı ve yüksek hassasiyetle kontrolden geçirip üretiminizi denetlemelisiniz. Hitegro olarak uzman ekibimizle özel projemiz olan ürünlerle kaynak uygulaması, taşıma uygulaması, paletleme uygulaması, Bin-Picking uygulaması, İşleme uygulaması ve press hattı, lazer kaplama/sertleştirme ve özel makinalarla hizmeti vermekteyiz.

Geçmiş verilerin raporlanması
Yüksek hızlı kontrol
Yüksek hassasiyetle kontrol

Anahtar teslimi projelerKaynak Uygulaması

Taşıma Uygulaması

Paletleme

Bin-Picking

İşleme Uygulaması

Press Hattı

Lazer Kaplama/Sertleştirme

Özel Makineler

Siz Hayal Edin Biz Yazılım Yapalım


İstediğiniz yazılımı yaptırarak bilgisayar desteği ile işlerinizin otomatik olarak yapılmasını istemez misiniz? Gelişen dünya içerisinde artık her şeyin teknolojik ve donanımsal cihazlar ile yapıldığı bilinen bir gerçektir. Ancak istediğiniz çalışma ve veri ile ilgili yazılımları cihazlara tanıtmadığınız takdirde size hiç bir faydası olmaz. Bu yüzden siz ne istediğinizi biz söyleyin biz de size yazılım olarak onu sunalım. Böylelikle veri analizlerini, veri toplama işlemlerinizi ve kontrollerinizi güvenilir bir şekilde insana bağımlı olmadan hatasız bir şekilde yapın.

Sizin için üretim hattınıza yeni bir bakış açısı kazandırabiliriz. 3D yazılımlar ile yönetilebilirliği yüksek ve anlaşılır bir sisteminiz olur. Bu da size her türlü avantajı elde bulundurmanızı sağlar. Öyle ki hatasız bir üretim ve kaliteden ödün vermeden üretim kaybı yaşamazsınız.