Üretim için en önemli uygulama


Birleştirme teknolojilerinde en çok kullanılan uygulamalarından birisi de kaynak uygulamasıdır. Sıradan parçaların montajının yanında özellikle imalat sanayinde güvenlik açısından kritik ürünlerde de kullanılır. Ürünlerin sağlıklı bir şekilde kullanılması için kaynağın doğru yapılması oldukça önemlidir. Yanlış yapılmış kaynaklı ürün ya da kaynağın yanlış yapılması tespit edilmezse ileride ciddi sorunlara neden olabilmektedir. High-Tech Group olarak ürünlerinizin kaynağını uzman ekibimizle doğru bir şekilde yapmaya özen göstermekteyiz.

  • Çatlak
  • Gözenek
  • Altta Konumlanma
  • Üste Çıkmak
  • Kaynak Yanığı
  • Sıçrama
  • Yanlış Konum

100% Kontrol ve Full İzlenebilirlik


Üretiminizle aynı hızda kaynak olan ürün bölgelerini ölçmek ve kaynağın kalitesini arttırmak için ürün çalışmaları yapmaktayız. Ürünlerinizin çatlak kısımlarını, gözeneklerini kapatma işlemleri için ürünler de geliştirmekteyiz. İleride oluşabilecek kaynak hatalı sorunlar önlenmiş olur. Geliştirdiğimiz ürünlerle kaynak yanığı ve yanlış konumlar da ortaya çıkarılır. Kaynak kontrollerinde full izlenebilirlik ve 100% kontrol işlemini yapmaktayız. Endüstri 4.0 'ın gücüyle yapabileceklerimizi bir sonraki seviyeye taşımaktayız.

Arge çalışmalarımızla üretimini yaptığınız her ürün için kaynak kalite bilgilerini görsel ve boyutsal olarak veri tabanında tutabilirsiniz. Böylece kalite bilgilerini geriye dönük olarak kontrol edebilirsiniz. Firma olarak kontrol edebilirsiniz. Bu hizmetimizle üretiminizdeki ürün parametrelerinizdeki değişiklikleri hem de imalat hatalarını görebilir ve bu verileri inceleyebilirsiniz. Son teknolojiyle geliştirdiği bu sistemle şirketimizin bilgi işlem altyapınıza uygun veri tabanı yapısına göre tüm bilgileri vermektedir. Ürünlerinizin kontrol aşamasında dijital destekli teknolojik ürünlerle hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

>

Üretiminizi Kalitesini Kontrol Altına Alın


Kaynaklı üretimlerinizin bütün parametrelerini sistemin arayüzünden değiştirebilirsiniz ve üretiminizin tamamı kontrol altında olur. İstediğiniz kontrolleri istediğiniz zaman iptal edip, yönetebilirsiniz.